English Version

oferta - Suwnice

Suwnice Żurawie Zasilanie Dźwignic Pomosty robocze Tory jezdne Trawersy i uchwyty transportowe Wciągniki Wykonania specjalne


Suwnice modułowe to lekkie konstrukcje stalowe do transportu bliskiego zasięgu pracujące w zakresie udźwigu od 100 - 1.600 kg. Szeroka gama elementów obejmująca zarówno profile proste jak i krzywoliniowe pozwala na elastycznie i indywidualnie dopasować do wszelkich potrzeb. Łatwy montaż, szerokie możliwości instalacji, możliwość prostej przebudowy i rozbudowy, długa żywotność.

Suwnice bramowe nazywane również - wciągarkami bramowymi to lekkie konstrukcje stalowe lub aluminiowe pozwalające na podnoszenie i opuszczanie ładunków wzdłuż belki stanowiącej tor jazdy wciągnika, a także - dzięki lekkiej konstrukcji i stosowanym układem jezdnym kół z hamulcami bezpieczeństwa - na wykonywanie niewielkich ruchów dostawczych. Mobilna konstrukcja sprawia, że lekkie wciągarki bramowe mogą pracować w dowolnym punkcie hali, nie są ograniczone do jednego stanowiska. Urządzenia te mają wszechstronne zastosowanie jako urządzenia technologiczne, głównie przy montaż elementów maszyn i urządzeń, jak również urządzenie do załadunku i rozładunku towarów. Zakres udźwigu to od 100 kg - do 3.200 kg.

Wykonujemy wciągarki z stałą wysokością, jak również z regulowana wysokością konstrukcji, do prac wewnątrz hali jak i na zewnątrz. Podnoszenie ładunku może odbywać się za pomocą wciągników z napędem ręcznym jak i elektrycznym.

1. Suwnice z stałą wysokością konstrukcji zakres udźwigu 250 kg - 2.500 kg typ WB 1

2. Suwnice z regulowaną wysokością konstrukcji zakres udźwigu 250 kg - 3.200 kg typ WB 2

3. Suwnice z stałą wysokością konstrukcji zakres udźwigu 250 kg - 3.200 kg typ WB 3

OFERUJEMY: wciągarki bramowe, suwnice, żurawie, pomosty robocze, zawiesia, trawersy, konstrukcje stalowe.
Montaż oraz konserwację urządzeń dźwignicowych. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Z NASZĄ FIRMĄ