English Version

oferta - Zasilanie Dźwignic

Suwnice Żurawie Zasilanie Dźwignic Pomosty robocze Tory jezdne Trawersy i uchwyty transportowe Wciągniki Wykonania specjalne


Od wybranego sposobu zasilania dźwignicy zależy bezpieczeństwo, niezawodność, komfort obsługi. Dlatego ważne jest, aby system wybrać z dokładnym uwzględnieniem charakterystyki zaprojektowanej maszyny i specyfiki miejsca montażu.

Zasilanie karniszowe. Zaletą jest niski koszt, jednak nie zawsze polecamy to rozwiązanie. Przewody podwieszone na wózkach prowadzonych w profilach karniszowych dobrze sprawdzają się w krótkich, lub wysoko podwieszonych mostach suwnicy. Podobnie jak w przypadku sterowania kablowego przed zastosowaniem szynoprzewodów musimy wyłączyć możliwość przypadkowego zerwania kabli nawet w czysto teoretycznych, ale możliwych do wystąpienia okolicznościach.

Zasilanie szynoprzewodami. Jest to nowoczesne rozwiązanie eliminujące problem wiszących przewodów. Przewody w postaci taśmy miedzianej są umieszczone w obudowie z twardego PCV. Szynoprzewody można stosować wewnątrz i na zewnątrz obiektów do zasilania suwnic mostowych i dźwigów, podnośników, obrabiarek i narzędzi, linii montażowych itp. Są one łatwe w montażu, zajmują mało miejsca i nie ulegają korozji. Jest to rozwiązanie proste, skuteczne, bezawaryjne, estetyczne i zwiększające bezpieczeństwo pracy.

Układy sterowania radiowego wciągników znajdują szerokie zastosowanie tam gdzie nie jest możliwe zastosowanie sterowania kasetowego, zakres zasięgu 100 m, układ standardowy składa się z odbiornika zamontowanego na korpusie urządzenia, nadajnika,ładowarki.

OFERUJEMY: wciągarki bramowe, suwnice, żurawie, pomosty robocze, zawiesia, trawersy, konstrukcje stalowe.
Montaż oraz konserwację urządzeń dźwignicowych. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Z NASZĄ FIRMĄ